Şirketimiz ve Partnerlerimiz

Aktif Dış Ticaret, 1993 yılında medikal sektörde hizmet vermek amacıyla kuruldu. Arşivsel dökümanların elektronik ortama aktarılmasını sağlayan ve dökümanları mikro filmlere kaydederek saklanmasını kolaylaştıran özel cihazları ithal edip Türk kullanıcıların beyenisine sunarak ticari faaliyetlerine başladı.

Aktif Dış Ticaret, 1995 yılında radyoloji ürünlerinde dünyaca tanınan şirketlerin Türkiye mümessilliğini yapmaya başladı.

Aktif Kurşun Önlükler : Uzun zaman bu kurşun önlükleri ithal ederek tüm Türkiye’ye dağıttıktan sonra kendi markamızla imalatına başladık. Yüksek kalitede malzeme ve titiz bir işçilik ürünü olan Aktif Kurşun önlükler siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Kurşun önlüklerimizi incelemek için tıklayınız.

REGO – X Ray : Dünyaca tanınan Alman Rego firmasının Türkiye temsilciliği ile radyoloji alanında uzmanlaşan şirket, Rego markasının tüm ürünlerini Türkiye pazarına başarılı bir şekilde dağıtmaktadır. Dünyanın en geniş X-Ray ürün yelpazesine sahip olan Rego Gollwitzer GmbH & Co KG ile ilgili ayrıntılı bilgi ürünler sayfasındaki Rego kısmında mevcuttur.

Quiesser Pharma – Protefix® : Aktif Dış Ticaret, 2001 yılı 80 yıllık tarihi bir geçmişi olan ve bitkisel sağlık ürünlerinin Almanyada üretimini yapan Quiesser Pharma’ nın Protefix® diş protez ürünlerinin Türkiye pazarına girmesini sağlamıştır. Protefix® ürün grubu protez diş kullanan hastaların bu yapay dişlerle mutlu, rahat ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Önümüzdeki günlerde Quiesser Pharma’ nın tüm dünyada tanınan değişik ürünlerinide Türkiye pazarına sokmayı planlayan Aktif Dış Ticaret bu ürünler üzerindede titizlikle durarak başarılarını devam ettirmek amacındadır. Bu ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiler ürünler sayfasındaki Protefix® kısmında mevcuttur.

Protefix® ürünleri, aktif tanıtım sistemi ile diş hekimleri ve eczaneler ziyaret edilerek tanıtılmaktadır. Bu şekilde pazar oluşturulması ve ürünün kullanıcılara en kısa yoldan ulaşması sağlanmaktadır.

Aktif Dış Ticaret’in distrübütörlüğünde ki ürünlerin pazarda iyi tanınması ve tercih edilen kaliteli markalar olması nedeniyle her zaman hedeflenen talebe ulaşılmıştır.