Hakımızda

Daha iyisi için her gün daha fazla çalışıyoruz

Hakkımızda

Aktif Dış Ticaret, 1993 yılında medikal sektörde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Arşivsel dokümanların elektronik ortama aktarılmasını sağlayan ve dokümanları mikro filmlere kaydederek saklanmasını kolaylaştıran özel cihazları ithal edip Türk kullanıcıların beğenisine sunarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

1995 yılında radyoloji ürünlerinde dünyaca tanınan şirketlerin Türkiye mümessilliğini yapmaya başlamış, Alman Rego firmasının Türkiye temsilciliği ile radyoloji alanında uzmanlaşan şirket, Rego markasının tüm ürünlerini Türkiye pazarına başarılı bir şekilde dağıtmıştır.

2004 yılına kadar kurşun önlükleri ithal ederek tüm Türkiye’ye dağıttıktan sonra kendi markası olan Aktif X-Ray ile üretim yapmaya başladı. Yüksek kalitede malzeme ve titiz bir işçilik ürünü olan Aktif X-Ray koruyucu önlükler başta Orta Doğu olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ihraç edilmektedir.

2007 yılından beri diş hekimliğinde kullanılan ve özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre’de popüler bir ürün haline gelmiş Oridima diş frezlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

2014 yılı itibari ile mümessilliğini yapmış olduğu Rego x-ray firmasını satın alarak bünyesine katmayı başarmıştır.

 

Aktif Dış Ticaret İnşaat Turizm ve Tıbbi Ürünler Sanayi Limited Şirketi olarak Kalite Politikamız,

Topluma, doğal çevreye duyarlı, çalışanlarımızın ve müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, sistemini sürekli iyileştirerek uluslararası standartlarla kaliteli ürünlerle hizmet veren, sürekli gelişmeye açık bir dünya şirketi olmayı, yürürlükteki tüm yasal yönetmelik ve şartlara uymayı taahhüt ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Medikal Sektörde sağlık kurumlarına, Distribütörü olduğumuz ürünleri ve üretimini yapmış olduğumuz Koruyucu Kurşun Önlüklerin yüksek teknik standartta en uygun ekonomik koşullarda müşteri memnuniyeti koşulları çerçevesinde uzun süreli olarak stratejik çözüm ortağı anlayışı ile sağlamak.

VİZYONUMUZ

Sunulan hizmet ve ürünlerin etkin ve verimli olmasını sağlamak üzere tüm gelişmeleri takip ederek en ekonomik çözümleri üretmek, ileriye dönük açılımları olan uzman kuruluşları çözüm ortağı olarak seçerek sektöründe gerçek fark yaratan lider kuruluş olmak