Şirketimiz ve Partnerlerimiz

Aktif Dış Ticaret, 1993 yılında medikal sektörde hizmet vermek amacıyla kuruldu. Arşivsel dökümanların elektronik ortama aktarılmasını sağlayan ve dökümanları mikro filmlere kaydederek saklanmasını kolaylaştıran özel cihazları ithal edip Türk kullanıcıların beyenisine sunarak ticari faaliyetlerine başladı.

Aktif Dış Ticaret, 1995 yılında radyoloji ürünlerinde dünyaca tanınan şirketlerin Türkiye mümessilliğini yapmaya başladı.

Aktif Kurşun Önlükler : Uzun zaman bu kurşun önlükleri ithal ederek tüm Türkiye’ye dağıttıktan sonra kendi markamızla imalatına başladık. Yüksek kalitede malzeme ve titiz bir işçilik ürünü olan Aktif Kurşun önlükler siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Kurşun önlüklerimizi incelemek için tıklayınız.

REGO – X Ray : Dünyaca tanınan Alman Rego firmasının Türkiye temsilciliği ile radyoloji alanında uzmanlaşan şirket, Rego markasının tüm ürünlerini Türkiye pazarına başarılı bir şekilde dağıtmaktadır. Dünyanın en geniş X-Ray ürün yelpazesine sahip olan Rego Gollwitzer GmbH & Co KG ile ilgili ayrıntılı bilgi ürünler sayfasındaki Rego kısmında mevcuttur.

Aktif Dış Ticaret’in distrübütörlüğünde ki ürünlerin pazarda iyi tanınması ve tercih edilen kaliteli markalar olması nedeniyle her zaman hedeflenen talebe ulaşılmıştır.